شرایط حمل و ارسال کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

در تهران

حمل کلیه سفارشات در صورت ثبت فاکتورهای بالای 5.000.000 ریال توسط پیک شرکت گراد به صورت رایگان در آدرس مشتری انجام خواهد شد.

مدت زمان تحویل سفارشات حداکثر 72 ساعت بعد از خرید خواهد بود (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد).
در مراکز استان و شهرستان

حمل کلیه سفارشات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی گراد هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت پست ندارد. برای هر سفارش یک شماره رهگیری توسط شرکت پست صادر می گردد. شما می توانید برای رهگیری سفارشات خود از سامانه رهگیری مرسولات پستی: /http://newtracking.post.ir استفاده نمائید.
مدت زمان تحویل سفارشات بسته به شهر مقصد و روش ارسال پست سفارشی و یا پیشتاز بین 2 تا 4 روز کاری و پرداخت درب منزل (پرداخت پس از تحویل کالا) بین 3 تا 7 روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد).
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی گراد هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
هزینه حمل و ارسال بصورت رایگان می باشد و فقط در روش ارسال با پست پیشتاز مابه التفاوت هزینه پست سفارشی با پیشتاز دریافت می گردد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه گراد هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
در صورتی که تمایل به ارسال کالای خود با دیگر روش ها (پیک موتوری، تیپاکس و غیره) را دارید لطفا پیش از خرید به واحد فروش و خدمات مشتری اعلام کنید.


مشاوره تلفنی